Haters vs. fans

4. ledna 2014 v 21:11 | Lovelie |  Moje myšlenky
Ahooj :)
Už delší dobu přemýšlím o tété kombinaci- HATERS vs. FANS
Každá strana má určitě nějaké špatné vlastnosti. A já jsem chtěla o tom sem něco napsat :)Určitě tímto článkem nechci nikoho urazit!! :)
Ale zkuste se nad tím zamyslet;)
1) Na facebooku celkem často vidím jak si někdo udělá srandu TŘEBA z Justina Biebera, a hned milion komentářů o tom, jak Justin toho tolik dokázal a ten, co ten článek napsal je pouze závistivec.
- a) FANS: Je jasný, že každý beliebers, directioners,swifties, smilers a další budou za každou cenu zastávat svého idola. Ale musíte pochopit, že každý nemůže mít rád to co ostatní. Každému se líbí něco jiného a proto je na světě toho tolik. Kdyby tu byl jen TŘEBA Justin (ano, zase on :D ) a měli ho všichni rádi, tak by se ASI nikdy jiný nesnažil být stejně slavný jako on. A kdyby jo, tak tak vznikají hejty a haters.
-b) HATERS: Určitě ve většině jde o to, aby ten člověk či skupina byla ve středu pozornosti za to, jak uráží ostatní. Ale taky určitě o to, že osoba či skupina vyjadřuje svůj názor. Párkrát jsem viděla aji to, když se nově začínající youtuber snažit nějak zaujmout tak použit třeba nějakou hlášku nebo gesto slavnějšího youtubera. A tomu se zasř říká kopírování.
Ale jak říkal Smusa (-video ZDE) a nebo Ati (-video ZDE) kopírování není to když někdo řekne hlášku někoho jiného. Ale pokud by mělo být tak by musel být ve stejnem prostředí atd... A to už je kopírování.

MŮJ PŘÍKLAD:Já mám Justina ráda (Když už jme u něj :D), líbí se mi jeho písníčky a ráda je taky poslouchám ale určitě nejsem a ani se nedovedu říct belieberka! Protože si z něj ráda dělám srandu:D Ale určitě nejsem žádnej hater. Tedy alespoň doufám.


To je asi vše co jsem chtěla napsat :)
Snad si to přečtete celé a popřemýšlíte o tom :)
Netuším, jestli jsem to napsala dobře, ale já jsem spokojená :)OTÁZKY:
- A jaký názor máte na to vy?

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama